Wycieczki

Z WIZYTĄ W SP 1 W GOCZAŁKOWICACH

IMG_20180612_083010

IMG_20180612_082920

We wtorek 12 czerwca byliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach. Wybraliśmy się tam na zaproszenie mamy Oli, która pracuje w tej szkole jako nauczyciel bibliotekarz. Wielką frajdą była dla nas podróż pociągiem. Niektórzy z nas jechali pociągiem po raz pierwszy!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Przed budynkiem szkoły czekała na nas Pani Honorata, która zaprowadziła nas do szkolnej biblioteki. Tam przywitała nas pani dyrektor szkoły. Otrzymaliśmy także imienne identyfikatory. Podczas naszego pobytu w szkole w Goczałkowicach spotkało nas wiele niespodzianek. Uczestniczyliśmy w lekcji chemii obserwując kilka doświadczeń przeprowadzonych przez uczniów. Na koniec zajęć otrzymaliśmy medale SUPER CHEMIKA i lizaki.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Potem w szkolnej bibliotece poznaliśmy zawody związane z książką oraz wysłuchaliśmy opowiadania o Kubusiu Puchatku, które przeczytała nam pani od polskiego i od której otrzymaliśmy po pysznym wafelku.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Kolejnym punktem naszych odwiedzin był spacer po budynkach szkoły. Mogliśmy zaglądnąć na lekcję do klasy 7, poobserwować lekcję w – f na hali sportowej i basenie oraz odwiedzić naszych rówieśników z klasy 1d. Wraz z nimi nauczyliśmy się piosenki z pokazywaniem. Za nasze zaangażowanie otrzymaliśmy naklejki.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Na zakończenie pobytu w SP1 w Goczałkowicach zostaliśmy zaproszeni do kawiarenki na smaczne lody włoskie.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Bardzo dziękujemy Pani Honoracie za poświęcony czas, zorganizowanie nam wspaniałych zajęć w swojej szkole i pamiątkowe zakładki do książek, a naszym Rodzicom za dowóz nas na dworzec do Piasku.

IMG_20180612_113915

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s